Vyzvednutí na prodejně

Zakázku si můžete vyzvednut na naší  prodejně , zpravidla následující den,

pokud se nejedná o expresní objednávku, upřesněnou v posledním bodě.

O hotové a vyskladněné objednávce Vás ihned informujeme.

 Při osobním vyzvednutí můžete zaplatit hotově, nebo platebními kartami.

Otevírací doba:

Po-Pá  10:00 - 18:00

So-Ne Zavřeno

 

Níže uváděný ceník je u zásilek do 5 kg.

Nad 5 kg se pak ceník liší dle aktuálního ceníku české pošty zde.

 

U České pošty doporučujeme využít službu balík na balíkovnu. Jedná se o nejlevnější způsob přepravy našich zakázek s dobou dodání 1-3 dny.Balíček si vyzvedáváte v síti balíkoven České pošty.

 

Balíkovna    67,- Kč podrobnosti zde

Zásilka je zpravidla expedována do 3 pracovních dnů. Balík do balíkovny uloží Česká pošta na Vámi vybrané pobočce zpravidla následující den od podání, o kterém se o nás dozvíte e-mailem. Zásilky doručené do balíkovny jsou přednostně odbaveny. Zásilku za Vás může vyzvednout třetí osoba, stačí znát pouze jméno a kód zásilky. Doba uložení zásilky je 7 dní. 

Aktuální seznam balíkoven najdete zde

 

 

U balíku na poštu a balíku do ruky  je dodání 1-3 prac. dny, příčemž zakázku přivezou až k Vám domů, nebo si balíček vyzvednete na místní poště.

 

Balík na poštu  109,- Kč podrobnosti zde

Zásilka je zpravidla expedována do 3 pracovních dnů. Balík Na poštu uloží Česká pošta na Vámi vybrané pobočce zpravidla následující den od podání, o kterém se o nás dozvíte e-mailem. Česká pošta Vás bude informovat SMS zprávou. Proto od Vás potřebujeme správné vyplnění všech údajů v objednávkovém formuláři. Doba uložení zásilky je 7 dní.

 

Balík do ruky   135,- Kč podrobnosti zde

Zásilka je zpravidla expedována do 3 pracovních dnů. Balík Do ruky doručuje Česká pošta zpravidla následující den od podání, o kterém se o nás dozvíte e-mailem. Česká pošta Vás bude informovat SMS zprávou o průběhu doručování. Proto od Vás potřebujeme správné vyplnění všech údajů v objednávkovém formuláři.

 

Doručování zásilek do Zásilkovny od 75,- Kč

 

Co je to ZÁSILKOVNA?

Zásilkovna je síť výdejních míst zásilek, ve které zásilky nejsou doručovány přímo k zákazníkovi, ale jsou doručeny na jednu z poboček, kde si sám zákazník svoji zásilku vyzvedne v čase, který mu vyhovuje. Zákazník si může vybrat, na kterou výdejní pobočku svůj balík požaduje a tam si ji rovněž vyzvedne. Na vyzvednutí má čas 7 dnů od dne, kdy je zásilka na pobočku doručena.
 

Kolik má ZÁSILKOVNA poboček?

 
 

Expresní kurýr 7/24 po Ostravě:

Zakázku vyrobíme expres (pokud je to aktuálně možné) a pošleme kurýrem na Vámi udanou adresu.Může být ještě týž den, pokud to bude v našich silách.

Cena expres výroby je 49 Kč, cena kurýra po Ostravě je 50 Kč+3 Kč/km.

Této služby využijte, pokud zboží/dárek potřebujete urychleně a nemůžete si jej vyzvednout osobně.